ТОВ НВКФ “Селекта”

Насіння кукурудзи від оригінатора

Шановні колеги!

Понад 20 років товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича комерційна фірма «Селекта» працює в галузі селекції та насінництва кукурудзи, створюючи гібриди кукурудзи максимально адаптовані до сучасних погодно-кліматичних умов. Безумовним досягненням наукового осередку компанії – кандидатів сільськогосподарських наук Мельника Віталія Яковича та Москаленка Володимира Федоровича є районовані як на території України так і на території Республіки Білорусь більш як 20 гібридів нового покоління різних груп стиглості. Основними характерними рисами створюваних компанією гібридів кукурудзи є висока жаро- та посухостійкість, висока врожайність (до 250 ц/га), швидка вологовіддача, стійкість до хвороб, стресових умов довкілля та багато цінних властивостей. Високу якість насіннєвого матеріалу забезпечує наявність у компанії власного насіннєвого заводу і проведення повного циклу переробки насіння кукурудзи. Компанія «Селекта» проводить економічно виважену цінову політику на насіння гібридів кукурудзи, завдяки чому всі аграрії України мають можливість придбати насіння та отримати гарантовані врожаї та прибутки. Головним завданням ТОВ НВКФ «Селекта» є пошук нових напрямів у селекції та створення високопродуктивних гібридів кукурудзи, які добре адаптовані до сучасних екстремально посушливих умов вирощування, мають низьку збиральну вологість та цінні господарські якості. На сьогоднішній день, ми можемо запропонувати виробникам посухостійкі гібриди різних груп стиглості для всіх регіонів України. Поряд з цим, не менш важливим завданням для нашої компанії є довгострокове взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами, орієнтоване на задоволення їх потреб. Ми прагнемо до того, щоб якомога більше сільськогосподарських виробників кукурудзи стали нашими постійними клієнтам і щоб співпраця з нашою фірмою стала для них запорукою отримання високих виробничих результатів.

https://selekta.com.ua/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_cart_download.svg

Замовити онлайн? Це дуже просто!

Насіння протруєне Іншур Перформ та затароване в фірмові паперові мішки

Ціна  за  1  посівну одиницю

1 п.о. – 70 000 насінин

Відео

Сreating seeds… (Створюючи насіння…) 2:00

Компанія Селекта презентує відео, в якому показано як ретельно проводиться робота зі створення насіння, як щепетильно виконується кожен етап – від посіву до відвантаження готової продукції. Бажаємо приємного перегляду.

Селекта на півдні України 12:50

Інтерв’ю з автором гібридів ТОВ НВКФ Селекта на демонстраційному полігоні в с. Біленьке, Запорізького району, Запорізької області. Мельник Віталій Якович про 40-річний досвід селекції та нові досягнення та перспективи. 27.09.2017

Адреса виробництва:

Дніпропетровська область,
м. Синельникове,
вул. Агропромислова, 5
+38 (050) 361-66-65
e-mail: info@selekta.com.ua

З будь-яких питань звертайтесь за тел.:
+38 (050) 361-66-65
info@selekta.com.ua

Головний офіс:

м. Дніпро,
вул. Б. Хмельницького 4, оф. 303
тел./факс +38 (0562) 35-38-69
тел./факс +38 (056) 787-01-29