Skip to main content

ООО НВКФ “Селекта”

Насіння кукурудзи від оригінатора

Шановні колеги!

Понад 20 років товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича комерційна фірма «Селекта» працює у галузі селекції та насінництва кукурудзи, створюючи гібриди кукурудзи, максимально адаптовані до сучасних погодно-кліматичних умов. Безумовним досягненням наукового центру компанії – кандидатів сільськогосподарських наук Мельника Віталія Яковича та Москаленка Володимира Федоровича є районовані як на території України, так і на території Республіки Білорусь понад 20 гібридів нового покоління різних груп стиглості.
Основними характерними рисами гібридів кукурудзи, створюваних компанією, є висока жаростійкість та посухостійкість, висока врожайність (до 250 ц/га), швидка вологовіддача, стійкість до хвороб, стресових умов довкілля та багато інших цінних властивостей. Висока якість насіннєвого матеріалу забезпечує наявність у компанії власного насіннєвого заводу та проведення повного циклу переробки насіння кукурудзи.
Компанія «Селекта» проводить економічно зважену цінову політику щодо насіння гібридів кукурудзи, завдяки чому всі аграрії України мають можливість придбати насіння та отримати гарантовані врожаї та доходи.
Головним завданням ТОВ НВКФ «Селекта» є пошук нових напрямків у селекції та створення високопродуктивних гібридів кукурудзи, які добре адаптовані до сучасних екстремально жарких умов вирощування, мають низьку вбиральню вологість та цінні господарські якості. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати товаровиробникам посухостійкі гібриди різних груп стиглості для всіх регіонів України.
Поряд з цим, не менш важливим завданням для нашої компанії є довгострокова взаємовигідна співпраця з нашими клієнтами, орієнтована на задоволення потреб. Ми прагнемо, щоб якнайбільше сільськогосподарських виробників кукурудзи стали нашими постійними клієнтами, і щоб співпраця з нашою фірмою стала для них запорукою отримання високих виробничих результатів.

Замовити онлайн? Це дуже просто!

Насіння протруєне Іншур Перформ і затарено у фірмові паперові мішки

Ціна за 1 посівну одиницю

1 п.о. – 70 000 насінин

Адрес производства:

Днепропетровская область,
г. Синельниково,
ул. Агропромышленная 5
По любым вопросам следует обращаться по телефону:
+38 (050) 361-66-65
info@selekta.com.ua

Главный офис:

г. Днепр,
ул. Б. Хмельницкого 4, офис 303